Flo - Adet Takvimi, Hamilelik

Sağlık Fitness
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 103 MB
  • Sürüm 4.1.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici OWHEALTH, INC.
Sağlıklı bir yaşam için Flo - Adet Takvimi, Hamilelik uygulamasına sahip olun.

Flo - Adet Takvimi, Hamilelik uygulaması kadınlara özel bir mobil uygulama olup sizlere özel günlerinizde fayda sağlayabilecek kaliteli bir mobil uygulamadır. Flo Adet Takipçisi %100 ücretsizdir, bir kadının adet döngüsü ve hamilelik sürecini izlemesi için akıllı ve basit bir yoldur. Flo, adet, yumurtlama ve doğurganlık dönemlerinin doğru ve güvenilir şekilde tahminini yapan bir adet takipçisi, yumurtlama hesaplayıcısı ve hamilelik hesaplayıcısı olarak mobil cihazlarımızda yerini alıyor. 

Regl tarihlerinizi unutuyorsanız ve sağlıklı bir şekilde takibini yapamıyorsanız Flo uygulamasına başvurabilirsiniz. Siz takip etme kaygınızı bırakın. Uygulama sizler için takip etsin. Günlük notlar ile kendi bilgi günlüğünüzü oluşturabilirsiniz. 

Flo - Adet Takvimi, Hamilelik uygulaması adından da anlayacağınız üzere adet günlerinizin yanı sıra hamilelik döneminizde de sizin yanınızda olabilecek harika bilgiler sunan donanımlı bir uygulamadır. Sizde mobil cihazınıza Flo - Adet Takvimi, Hamilelik uygulamasını ücretsiz olarak indirin ve bir kadının hayatına dair olan tüm özel anları hakkında mobil cihazınızdan bilgi alın.

Flo - Adet Takvimi, Hamilelik indir